Verwijderen ruimtenet speeltuin het Lido

Op donderdag 15 juni verwijdert stratenmakers- en grondverzetbedrijf MPM van Daelen BV in opdracht van de gemeente het ruimtenet in speeltuin het Lido. Het net is verouderd en afgekeurd. 

Voorlopig komt hier nog even niks voor in de plaats. Komend jaar gaan we namelijk aan de slag met een plan voor een compleet nieuwe, gemoderniseerde inrichting van de hele speeltuin. Als hier meer duidelijkheid over is, komen we hierop terug. In de tussentijd voeren we als het nodig is onderhoudswerkzaamheden uit aan de bestaande speeltoestellen. 

  • Herstelwerkzaamheden monumentale panden Raadhuisplein

    Op maandag 18 mei 2026 starten we met herstelwerkzaamheden aan de monumentale panden rond het Raadhuisplein. Het gaat om het Raadhuis, kantoor Nubikk en het Schoenenkwartier. De werkzaamheden zijn nodig om de gebouwen goed te beschermen tegen regen, slijtage en toekomstige schade.

  • Burgemeester Sacha Ausems overhandigt opbrengst geveild carnavalsshirt

    Dit jaar heeft de veiling van het RKC Waalwijk carnavalsshirt weer een mooi bedrag opgeleverd. Het door spelers van RKC Waalwijk gesigneerde shirt werd voor maar liefst €1.111 verkocht aan TheLocalGym.

  • Updates: sporthal De Slagen

    De situatie in sporthal De Slagen is op dit moment niet veilig. Onze verwachting is dat herstel van de sporthal niet op korte termijn is gerealiseerd. De sporthal blijft daarom komende tijd dicht, tenminste tot en met de zomerstop (schoolvakantie).