Waalwijk maakt zich op voor slotetappe ZLM Tour
Op zondag 6 september 2026 staat Waalwijk volledig in het teken van de wielersport. De gemeente verwelkomt dan de slotetappe van de ZLM Tour, waarbij zowel de start als de finish in Waalwijk plaatsvinden. Wielerliefhebbers kunnen genieten van een internationaal topdeelnemersveld én een uitgebreid activiteitenprogramma voor het hele gezin

Lokale fietsers vertrekken achter de profs
Na de start van de profrenners rond 12.00 uur vertrekken ook verschillende lokale fietsgroepen achter een volgauto voor hun eigen wielerervaring. Daarbij zijn vertegenwoordigers van onder andere Toerclub Waalwijk, Stichting Cima Coppi Business Cycling, De Overlaat, het Willem van Oranje College en Stichting Fietsmaatjes Waalwijk, Den Bosch en Heusden.
GO Cycling Fietsplein
Van 13.00 tot 17.30 uur is er op het parkeerterrein bij sporthal De Zeine volop activiteit op het GO Cycling Fietsplein.
Bezoekers kunnen onder meer deelnemen aan of kijken naar:
- De Ready2Race Dikke Banden Race
- De mobiele pumptrack
- Fietsactiviteiten van De Overlaat
- Sprintduels op de mobiele velodroom
- De Tour de Fitlab
- De relax- en zentent
- De Waterbergetappe-challenge
- Het ontwerpen van een eigen wielershirt
- De Smoothiefiets van GO Healthy
Daarnaast zijn er foodtrucks, toiletten, beeldscherm met live uitzending en een podiumwagen aanwezig.
Huldigingen van de profs
De finish van de profrenners wordt rond 16.05 uur verwacht. Aansluitend vinden om 16.15 uur de officiële huldigingen plaats op het GO Cycling Fietsplein.
Kom kijken!
De ZLM Tour belooft een dag vol topsport, beweging en gezelligheid te worden. Iedereen is van harte welkom om de renners aan te moedigen en deel te nemen aan de vele activiteiten op en rond het GO Cycling Fietsplein.
Meer informatie
Wil je meer weten over de slotetappe in Waalwijk? Klik dan hier


