Tijdelijke sanitaire voorzieningen op het stadsstrand

Het stadsstrand van Waalwijk is al enige tijd geopend en we hebben al kunnen genieten van vele dagen mooi weer. Tot dit moment ontbrak het op deze locatie nog aan sanitaire voorzieningen. Deze zijn voorzien voor volgend jaar wanneer het restaurant Lido, dat nu gebouwd wordt, de deuren opent. Om toch deze zomer al gebruik te kunnen maken van toiletten, is besloten hier een tijdelijke voorziening voor te treffen. Daarom is een toiletvoorziening op het stadsstrand geplaatst. Deze wordt dagelijks schoongemaakt.

Zwemmen en recreëren op eigen risico

Op het stadsstrand hebben we een zwem- en recreatiegelegenheid gemaakt voor onze inwoners. Echter, er is geen toezicht ter plaatse en zwemmen en recreëren is op eigen risico! Hou ook goed toezicht op de kinderen. 

Waterkwaliteit

De waterkwaliteit wordt iedere twee weken gecontroleerd. Op de website www.zwemwater.nl kun je de algemene staat van de waterkwaliteit zien. Check dit voordat je naar het strand komt!

  • Feestelijke opening stadsstrand in Waalwijk

    Op zaterdagmiddag 6 september nodigen we je uit om samen met ons de officiële opening van het nieuwe stadsstrand van onze gemeente te vieren. Het strand is al open, maar nu maken we er een écht feest van met een zomerse middag vol muziek, sport en ontspanning.

  • Ontwerp omgevingsvisie gemeente Waalwijk ter inzage

    Hoe ziet de gemeente Waalwijk er in 2050 uit? In de ontwerp omgevingsvisie schetst de gemeente de toekomst van wonen, werken, leren, ondernemen en recreëren in onze gemeente.

  • De raad dichtbij: op bezoek in Waspik.

    Op donderdag 18 september om 19:30 uur gaat de gemeenteraad van Waalwijk in gesprek met inwoners van Waspik in buurthuis ’t Schooltje – uw ervaring telt!