Op woensdag om 21.00 uur heeft in totaal 77,22 % van de kiezers in Waalwijk gestemd voor de Verkiezingen Tweede Kamer 2023.

BureauNaam11:00 uur15:00 uur19:00 uur21:00 uur
1Stadhuis Waalwijk186550866973
3Basischool Besoyen36587515111751
6De Mads, Dans- en muziekcentrum24254310281197
7Gemeenschapshuis De Ouwe Toren24658512261331
8Balade32074912771447
9Kindcentrum Zanddonk2024609201032
11Buurthuis Zanddonk36085514001604
12t Bourgondisch Hof25655310401195
13Gymzaal Juliana v Stolberg27062210291166
15Buurthuis Bloemenoord39185614751697
16Steunpunt de Blijde Incomste2425458971014
18Buurthuis Vrijhoeve30061211571256
22Buurtcentrum Sprang-Driessen32867511551355
24Buurthuis Capelle125331598667
25Soc Cult Centrum  Den Bolder38484213181466
27Buurthuiskamer 't Schooltje187354670776
31Bibliotheek Waalwijk30672711601341
32Praktijkschool MET29161611171340
35Sporthal de Slagen31377312501462
40Parkpaviljoen2695909081013
44Basisschool de Krullevaar187379745858
26De Stroming26555010281093
53Zidewinde39284314631596
 Aantal stemmers6427144852523828630
 Opkomst in %17,3439,0768,0777,22
  • Groot Onderhoud Taxandriaweg

    We gaan in de Taxandriaweg aan de slag met groot onderhoud. Het gaat om het deel Taxandriaweg vanaf de aansluiting met de Zomerdijkse stoep tot aan de rotonde (Hertog Janstraat). We vervangen hier het verouderde riool. En we brengen verbeteringen aan in het groen en de verharding.

  • Doe mee aan de Landelijke Opschoondag

    Op zaterdag 23 maart helpen gemeenten, bedrijven, scholen, verenigingen en vrijwilligers allemaal om zwerfafval aan te pakken.

  • Verleng je identiteitsbewijs of paspoort op tijd

    In 2024 verloopt de geldigheid van veel identiteitskaarten en paspoorten. Belangrijk dus om op tijd te checken en te vernieuwen, vooral als vakantieplannen op de agenda staan!