Nieuwe sporthal Waspik stap dichterbij: Margrietlaan aangewezen als beste locatie

De bestaande sporthal in de Wilhelminastraat in Waspik is verouderd en voldoet niet meer aan de duurzaamheidseisen van deze tijd. De gemeente Waalwijk heeft al lang het plan om een nieuwe sporthal in Waspik te realiseren.  

De afgelopen periode is gezocht naar de beste locatie daarvoor. Daarbij is er gelet op verschillende zaken. Zoals de totale beschikbare ruimte, de afstand tot de basisscholen in Waspik, de verkeersveiligheid en de kosten. De locatie aan de Margrietlaan blijkt de meest geschikte locatie voor het realiseren van de nieuwe sporthal, inclusief voorzieningen en beachvolleybalvelden. De komende periode onderzoeken we samen met betrokkenen de mogelijkheden en inventariseren we de wensen van gebruikers. Op basis daarvan wordt het plan verder uitgewerkt. De gemeenteraad van Waalwijk neemt vervolgens een definitieve beslissing over het plan.
 

  • Burgemeester veilt gesigneerd RKC-carnavalsshirt voor kinderen en jongeren in armoede

    Carnaval verbindt en draagt bij aan saamhorigheid. Met carnaval is iedereen gelijk. Vanuit die gedachte veilt de burgemeester ook dit jaar haar RKC Waalwijk-carnavalsshirt voor een bijzonder en lokaal doel: Speelgoedbank Waalwijk.

  • PetPretPark ook open in carnavalsvakantie

    Het PetPretPark blijft nog even in winkelcentrum De Els! Het werd in de kerstvakantie al druk bezocht. Ook in de carnavalsvakantie kunnen kinderen en hun (groot)ouders weer genieten van gratis speelplezier.

  • Dag van de Techniek bij RKC Waalwijk

    Op vrijdag 6 maart 2026 is de Dag van de Techniek Waalwijk, georganiseerd bij RKC Waalwijk . Deze dag staat in het teken van ontdekken, doen en beleven in de wereld van techniek en technologie.