GOL: Afsluiting Halvezolenpad

Vanaf maandag 2 februari is het Halvezolenpad deels afgesloten. Dit is nodig om veilig te kunnen werken aan de aanleg van een nieuwe fietsroute en een nieuwe fietsbrug. De werkzaamheden duren tot in 2027.

Deze periode lijkt lang, maar dat komt doordat we naast de fietsroute ook een fietsbrug bouwen. Daarnaast houden we rekening met de aanwezigheid van een dassenfamilie. Voordat bepaalde werkzaamheden kunnen starten, begeleiden we de dieren zorgvuldig naar een nieuwe, veilige verblijfplaats.

Fietsers worden tijdens de werkzaamheden omgeleid via de Molensteeg en de Overlaatweg. Zie het kaartje hieronder.

Via de BouwApp blijf je op de hoogte van de voortgang van het werk! Je kunt de BouwApp downloaden via de App Store en Google Play.

  • Waalwijk maakt nieuwe plannen voor bedrijventerreinen

    De gemeente Waalwijk gaat het beleid voor de bedrijventerreinen in Waalwijk, Sprang-Capelle en Waspik vernieuwen. In dit beleid leggen we vast hoe onze bedrijventerreinen zich de komende jaren kunnen ontwikkelen.

  • Wereld Suïcide Preventie Week: stel de vraag, waar je ook bent

    Van 7 tot en met 13 september 2026 is het Wereld Suïcide Preventie Week. In deze week vragen we extra aandacht voor mensen die het moeilijk hebben, zich eenzaam voelen of worstelen met sombere gedachten.

  • Afscheid oud-wethouders levert € 1.500 op voor drie goede doelen

    Het afscheid van oud-wethouders Timon Klerx, Sheila Schuijffel, Sjors Slaats en Ad de Jong heeft een mooi bedrag opgeleverd voor drie goede doelen in de gemeente Waalwijk. Tijdens het afscheid op 2 juli werd een bijdrage ingezameld voor Stichting Quiet, de Voedselbank en Stichting Leergeld. Op vrijdag 4 september zijn de cheques officieel overhandigd.