Feestelijke opening van de piano in De Els

De Els wordt binnenkort een stukje muzikaler! Vanaf zaterdag 10 mei om 13:00 uur staat er een openbare piano in een leegstaande winkel in De Els nabij de ingang van de Grotestraat. De aftrap wordt verzorgd door wethouder Timon Klerx samen met Jens de Meijer, de initiatiefnemer.

Dit mooie initiatief komt van Jens de Meijer. Hij is jongerenambassadeur en een enthousiaste jonge pianist met een groot hart voor muziek en de gemeenschap. Geïnspireerd door piano’s op stations en in ziekenhuizen, wilde hij ook in De Els een plek creëren waar muziek mensen verbindt.

Het startsein begint op zaterdag 10 mei om 13:00 uur. Daarna is de piano op iedere woensdag tussen 13:00 en 17:00 uur en iedere zaterdag tussen 13:00 en 16:00 uur beschikbaar om te bespelen. Kom langs, speel mee of luister en geniet! Iedereen is welkom.

Kom jij ook langs op 10 mei om 13:00 uur om het startschot mee te maken?