Dien jouw idee voor de Burgerbegroting in!

Heb jij een goed idee voor jouw wijk, dorp of stad? Misschien droom je al jaren van een fijne ontmoetingsplek voor jongeren, een groenere straat, of een mooi cultureel project? Dit is jouw kans om het uit te voeren met steun van de Burgerbegroting! Tot en met 2 mei kun je jouw plan indienen.

Inloopbijeenkomst Burgerbegroting in de bibliotheek
  • Past je idee binnen een van de vijf thema’s?
  • Is het uitvoerbaar en haalbaar binnen het beschikbare budget?
  • Draagt het bij aan een betere leefomgeving?

Voldoet jouw idee aan de voorwaarden? Dan kan het in de volgende ronde verkiesbaar worden gesteld. Inwoners kiezen in ronde 4 welke plannen daadwerkelijk worden uitgevoerd!

Lees het reglement en dien je idee in via www.waalwijk.nl/burgerbegroting 

Ken je mensen die ook een goed idee hebben? Zeg het voort! Deel deze kans binnen je vereniging, buurtgroep of vriendengroep. Hoe meer ideeën, hoe beter!

Hulp nodig bij het indienen van je idee?

Heb je hulp nodig? Wil je zeker weten of je idee voldoet aan de spelregels of wil je gewoon even sparren? Team Burgerbegroting staat voor je klaar. Kom naar onze inloopbijeenkomsten in de bibliotheek van Waalwijk:

  • Maandag 14 april tussen 13.00 en 16.00 uur
  • Donderdag 17 april tussen 9.00 en 12.00 uur

Je hoeft je niet aan te melden, maar als je zeker wilt zijn van persoonlijke hulp, kun je je vooraf inschrijven via www.waalwijk.nl/burgerbegroting

Kom langs en werk samen met ons jouw plan verder uit.

Gratis vervoer naar het inloopmoment op 14 april

Wil jij 14 april vragen stellen over het indienen van jouw idee, maar heb jij geen vervoer om naar het inloopmoment te komen? Wij hebben een oplossing! Een vrijwilliger van Contour de Twern rijdt deze middag (alleen 14 april) met hun bus om inwoners naar het inloopmoment én natuurlijk weer naar huis te brengen. 

We rijden iedereen tegelijk heen en terug. Gelukkig is er in de bibliotheek plek genoeg om te zitten, bij te praten, de krant te lezen of een kop koffie te drinken. Voor dat laatste wordt gezorgd natuurlijk.

Stuur uiterlijk 9 april een mail naar burgerbegroting@waalwijk.nl als je van dit aanbod gebruik wilt maken. In de bus is plek voor acht personen, vol is vol. Er zijn geen kosten aan verbonden. 

  • Lancering stemhulp “MijnStem” voor gemeenteraadsverkiezingen Waalwijk

    De digitale stemhulp “MijnStem” voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen in Waalwijk is vanaf vandaag beschikbaar.

  • Omgevingsvisie vastgesteld: wat betekent dit?

    De gemeenteraad stelde 3 februari de Omgevingsvisie gemeente Waalwijk vast. Wethouder Ad de Jong legt uit wat de omgevingsvisie betekent voor inwoners en hoe we deze visie samen hebben gemaakt.

  • Het Lint van de Langstraat in beeld

    De Langstraat is de aanduiding voor onze karakteristieke landelijke streek in Noord-Brabant. Het Lint van de Langstraat vormt de ruggengraat van dit gebied en verbindt de dorpen Raamsdonk, Waspik, Sprang-Capelle, Waalwijk, Drunen, Nieuwkuijk en Vlijmen. Op 10 februari nam onze wethouder Timon Klerx een brochure in ontvangst over de geschiedenis van het lint.