BLOEMENOORD
Dit is een ruim opgezette woonwijk met aan de noord- en oostkant een groen gebied gevormd door het sportparkcomplex Olympia en het recreatiegebied. Aan de zuidzijde wordt deze wijk begrensd door De Groenewoudlaan die overgaat in de wijk Meerdijk en aan de westzijde door de Burg. Smeelelaan, met hierachter de Sint Antoniusparochie.
Kenmerkend is een door de wijk lopende waterpartij met brede gazons, die als een ader erdoorheen loopt.
Het zuidoostelijk deel van deze wijk bestaat uit de buurt Groenewoud, die grotendeels uit koopwoningen bestaat.
Verder bestaat de totale wijk ongeveer voor drievierde deel uit koopwoningen en de huurwoningen bestaan hoofdzakelijk uit een zestal flats, waarvan er enkele zijn ingericht voor senioren.
De wijk heeft een winkelcentrum aan het Bloemenoordplein en heeft daarnaast enkele andere voorzieningen, waaronder diverse basisscholen.
SINT ANTONIUSPAROCHIE
Deze wijk wordt in de volksmond ook wel het Heike genoemd en is omgeven door aan de noordzijde een gemengd bedrijventerrein (met nog open terreinen zonder duidelijke bestemming) en aan de oostzijde ligt de Burg. Smeelelaan, met daarachter de wijk Bloemenoord. Ten zuiden loopt de Blyde Incomstelaan met zijn groene karakter en aan de westzijde de St. Antoniusstraat en de wijk Zanddonk.
Deze wijk heeft enkele oude straten in het westelijk deel, met hun eigen karakteristiek en problemen (St. Antoniusstraat, St. Antoniusplein en de St. Crispijnstraat). Er zijn enkele groene gedeelten (o.a. Vondelstraat, Eerste en Tweede Zeine), maar verder niet veel groen en speelgelegenheid. Wel is de Rode en Witte wijk enkele jaren geleden gerenoveerd, waar bewoners weer graag wonen.
Door de wijk zijn diverse winkels en voorzieningen verspreid.