Wat is er nu fijner dan lekker wonen met mensen om je heen waarbij je je prettig voelt? Samen in een buurt of wijk waar je thuis bent en je jezelf kunt zijn. Dat kan alleen als er een sociale samenhang is. Op veel plekken in Waalwijk is die samenhang er en op sommige zijn ze er hard naar op weg. Ontmoeten, samenwerken en handen uit de mouwen steken, staan daarbij voorop. De gemeente ondersteunt ideeën waar mogelijk en gelooft in de creatieve kracht van mensen zelf.
Heeft alles te maken met ogen en oren openhouden in uw eigen belang en dat van de directe omgeving.
In iedere wijk in Waalwijk wordt 2 x per jaar een wijktafel gehouden. U kunt daar als bewoner naar toe om vragen te stellen over de leefbaarheid en de veiligheid in uw wijk.
Een wijkbudget is een bedrag dat door de bewoners van een wijk mag worden besteed aan verbetering van de leefbaarheid, veiligheid en sociale samenhang.
In Waalwijk zijn door bewoners in samenspraak met de gemeente Wijkontwikkelingsplannen gemaakt.
maandag 09 augustus 2010
Regelmatig ontvangen gemeente en politie klachten over overlast veroorzaakt door brommers in het centrum van Waalwijk. De politie gaat streng controleren.
maandag 09 augustus 2010
Douwe Egberts en het Oranje Fonds willen mensen graag aanmoedigen en ondersteunen om zich in te zetten voor hun buurt. Daarom organiseren zij op 25 september voor de vijfde keer Burendag.
14 SEP
Aanvang 19:30 Hotel Waalwijk
21 SEP
Aanvang 19:30 Buurthuis Zanddonk
25 SEP
Een goed idee voor de buurt